Zaměření společnosti

Jsme známým výrobcem v oblasti ocelových konstrukcí, přesných svařenců, zámečnických výrobků, požárních žebříků a jednoúčelových strojů. Realizace projektů probíhají dle požadavků zákazníka za profesionálního přístupu našeho týmu odborníků.Originální řešení a mnohaleté zkušenosti v oboru zaručují kvalitu a flexibilitu naší výroby. Stále optimalizujeme technologické postupy a preferujeme využití vlastních prostředků a možností, což je důležitým faktorem pro cenovou kalkulaci zakázky. Ve společnosti je zavedeno ISO ČSN EN ISO 3834-2:2006, a EN 1090-12009+A1:20011

Firemní strategií je poskytovat služby zákazníkovi od spolupráce s architektem při návrhu nosné ocelové konstrukce stavby a její realizaci, až po realizaci vybavení interiérů zámečnickými prvky v kombinaci černá ocel, dřevo, sklo, kámen , nerez.

Výrobní program firmy tvoří:

Firma je vlastníkem Osvědčení o aprobaci podniku pro stavbu, opravy, údržbu a rekonstrukci lodního zařízení, vybavení a výstroje, včetně provádění montáží v oboru strojním. Osvědčení je vydáno Českým lodním a průmyslovým registrem.

Současná měsíční produkce firmy činí 50 -120 tun ocelových konstrukcí, dle charakteru výroby.

Klíčová slova - slovníček pojmů

nosný skelet, ocelová konstrukce, stěnový plášť, polyuretanové panely, minerální panely, trapézové plechy, střešní plášť, PUR panel, střešní plášť, přístřešek, trapézové plechy, výplně otvorů, plastová okna a dveře, hliníková okna a dveře, sekční vrata, střešní světlíky

Ocelová konstrukce

Střešní světlíky
Výplně otvorů pomocí světlíků jsou oblíbené. Světlík je navržen jako obloukový, pásový hřebenový s pevným prosklením polykarbonátem tl. 16 mm, 3 komorovým s UV filtrem.

Ostatní konstrukce